|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Display: | No |
| Usage: | Warm Waistband |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
Material: plush
Size: 94*56cm
Power: 120W
| Brand | N/A |
| Packaging Type | Paper Box |
| Gross Weight | 0.900kg |
| Volume Weight | 1.416kg |
| Package Length | 27.000cm |
| Package Width | 22.300cm |
| Package Height | 10.500cm |











