|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Wire Material: | No |
| Color: | Gold, Black |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
| Brand | N/A |
| Color | Nude |
| Packaging Type | Colored Box |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.134kg |
| Volume Weight | 0.147kg |
| Package Length | 12.500cm |
| Package Width | 10.500cm |
| Package Height | 5.000cm |











