|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Hardness: | Medium Soft |
| Style: | Simplicity |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Brand | Pepkoo |
| Case Feature | Kickstand |
| Color | Black |
| Material | Plastic,Silicone |
| Packaging Type | Paper Box |
| Gross Weight | 0.538kg |
| Volume Weight | 0.376kg |
| Package Length | 28.000cm |
| Package Width | 20.000cm |
| Package Height | 3.000cm |








Company information: