|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Camera |
| Image Stabilization: | Electronic Six-Axis Anti-Shake |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Package included:
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Resolution | 3840x2160_4k@30fps, 2560x1440_2k@30fps, 1920x1080_1080P@30fps |
| USB connection/Type-C interface | You can connect the USB to the computer to access the memory card files or use it as a pccam |
| Gross Weight | 0.240kg |
| Volume Weight | 0.333kg |
| Package Length | 16.000cm |
| Package Width | 16.000cm |
| Package Height | 6.500cm |
| Product packaging | Colored Box |








