|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Model: | Trvzb |
| Wireless Connection: | Zigbee 3.0 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
Note: The thermostatic valve requires the use of a Zigbee gateway for operation. Please be aware that the SONOFF Zigbee Thermostatic Valve is not compatible with the SONOFF ZBbridge.
| Brand | SONOFF |
| Certificate | CE |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.305kg |
| Volume Weight | 0.222kg |
| Package Length | 12.500cm |
| Package Width | 12.000cm |
| Package Height | 6.600cm |
| Product packaging | Colored Box |











