|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Hardness: | Soft |
| Style: | Trend |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Compatible with:
Also known as Samsung Galaxy S21 Fan Edition
Package included:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Surface Workmanship | Brushed |
| Texture | Carbon Fiber |
| Gross Weight | 0.047kg |
| Volume Weight | 0.045kg |
| Package Length | 16.800cm |
| Package Width | 8.000cm |
| Package Height | 1.500cm |
| One Package Weight | 0.042kg |
| With Retail Packaging | No |







