| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Ear Hook |
| Usage: | Mobile Phone |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Brand | N/A |
| Color | Black |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.035kg |
| Volume Weight | 0.070kg |
| Package Length | 12.500cm |
| Package Width | 9.300cm |
| Package Height | 3.000cm |
| Product packaging | Colored Box |




