|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Headband |
| Usage: | Mobile Phone, MP3 & MP4, Game Player |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
Package included:
| Brand | N/A |
|---|---|
| Color | Grey |
| Retail Packaging | Colored Box |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.096kg |
| Volume Weight | 0.156kg |
| Package Length | 15.800cm |
| Package Width | 11.000cm |
| Package Height | 4.000cm |
| One Package Weight | 0.086kg |



