| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active, as Description |
| Speaker Material: | Plastic, Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Brand | ZEALOT |
| Certificate | CE |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 2.531kg |
| Volume Weight | 2.300kg |
| Package Length | 36.500cm |
| Package Width | 21.000cm |
| Package Height | 15.000cm |
| Product packaging | Paper Box |












