| Customization: | Available |
|---|---|
| Gender: | Unisex |
| Material: | Nylon |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Brand | N/A |
| ColorStyle | H |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.150kg |
| Volume Weight | 0.096kg |
| Package Length | 16.000cm |
| Package Width | 10.000cm |
| Package Height | 3.000cm |
| Product packaging | Simple PP Bag |




