|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Huawei |
| Type: | Desktop |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Compatible with:
OnePlus2, Xiaomi Mi 4c, LG Nexus 5X, Huawei Nexus 6P, Microsoft Lumia 950, etc. smartphones with USB type-c port
Package included:
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
|---|---|
| Gross Weight | 0.136kg |
| Volume Weight | 0.141kg |
| Package Length | 11.700cm |
| Package Width | 7.800cm |
| Package Height | 6.900cm |
| One Package Weight | 0.121kg |





