|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Pixel: | 1m~48m |
| Sales Manager: | Candice |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
| Brand | N/A |
| Color | Blue |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.291kg |
| Volume Weight | 0.213kg |
| Package Length | 13.200cm |
| Package Width | 12.000cm |
| Package Height | 6.000cm |
| Product packaging | Colored Box |




















