|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Wireless Charger |
| Charger Type: | Electric Charger |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Brand | N/A |
| Certificate | CE |
| Color | Dark Grey |
| Quick Charge | Quick Charge 3.0 |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.319kg |
| Volume Weight | 0.168kg |
| Package Length | 15.000cm |
| Package Width | 10.000cm |
| Package Height | 5.000cm |
| Product packaging | Paper Box |







