|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Hardness: | Partial Hard |
| Style: | Trend |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Hard plastic + soft TPU = dual-layer guard
Cool and fashion appearance, protect your phone in style
Hidden kickstand for landscape display and one-hand operation
Higher lip and edges can protect the rear camera and front screen from scratches
Easy attachment/detachment
Compatible with:
Package included:
| Brand | N/A |
|---|---|
| Case Feature | Kickstand |
| Color | Black |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.059kg |
| Volume Weight | 0.048kg |
| Package Length | 17.300cm |
| Package Width | 8.200cm |
| Package Height | 1.500cm |
| One Package Weight | 0.053kg |
| With Retail Packaging | No |








