|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Car Holder: | Without Car Holder |
| Color: | Graffiti Animals, Graffiti Bear, Biscuit Bear, Line D |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Case Feature | Kickstand |
| ColorStyle | Graffiti Animals,Graffiti Bear,Biscuit Bear,Line Dog |
| Material | PU Leather, TPU |
| Surface Workmanship | Electroplating, Pattern Printing |
| Gross Weight | 0.087kg |
| Volume Weight | 0.065kg |
| Package Length | 16.800cm |
| Package Width | 8.600cm |
| Package Height | 2.000cm |
| Product packaging | Simple PP Bag |







