|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Ear Hook |
| Usage: | Mobile Phone |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Certificate | CE |
| Color | Black |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.112kg |
| Volume Weight | 0.095kg |
| Package Length | 11.000cm |
| Package Width | 9.000cm |
| Package Height | 4.300cm |
| Product packaging | Paper Box |







