|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Size: | 9.7 Inch |
| Material: | Silicone |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Compatible with:
Package included:
| Brand | N/A |
|---|---|
| Case Feature | Kickstand |
| Color | Purple |
| Material | Plastic, Silicone |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.472kg |
| Volume Weight | 0.336kg |
| Package Length | 26.300cm |
| Package Width | 19.000cm |
| Package Height | 3.000cm |
| One Package Weight | 0.421kg |
| With Retail Packaging | No |







