|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Wireless Charger |
| Charger Type: | Electric Charger |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
| Brand | N/A |
| Certificate | CE,FCC,RoHS |
| Color | Black |
| Quick Charge | PD Quick Charge |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.409kg |
| Volume Weight | 0.480kg |
| Package Length | 18.200cm |
| Package Width | 12.800cm |
| Package Height | 9.200cm |
| Product packaging | Paper Box |
















