| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active, Active |
| Speaker Material: | Plastic, Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Brand | NewRixing |
| Color | Blue |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.360kg |
| Volume Weight | 0.153kg |
| Package Length | 10.600cm |
| Package Width | 5.700cm |
| Package Height | 12.700cm |
| Product packaging | Colored Box |







Company Information: