|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Battery is Removable: | No |
| Capacity: | 8000mAh (Actual) |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
Compatible with:
Package included:
| Brand | N/A |
|---|---|
| Retail Packaging | Colored Box |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.800kg |
| Volume Weight | 0.646kg |









