|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Black |
| Type: | Wireless Earphone |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Package included:
| Color | Black |
|---|---|
| Other Colors | White |
| Retail Packaging | Colored Box |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.134kg |
| Volume Weight | 0.108kg |
| Package Length | 14.500cm |
| Package Width | 9.500cm |
| Package Height | 3.500cm |
| One Package Weight | 0.120kg |
















Company information:
