|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Brand: | Yesido |
| Color: | Black |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Brand | YESIDO |
| Gross Weight | 1.348kg |
| Volume Weight | 1.138kg |
| Package Length | 28.200cm |
| Package Width | 21.200cm |
| Package Height | 8.500cm |
| Product packaging | Colored Box |








