| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Universal |
| Accessories: | Magnetic Finger Ring Stand |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Brand | N/A |
| ColorStyle | A |
| Gross Weight | 0.013kg |
| Volume Weight | 0.003kg |
| Package Length | 4.500cm |
| Package Width | 4.500cm |
| Package Height | 0.800cm |




