|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Universal |
| Type: | Portable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
Package included:
| Brand | N/A |
|---|---|
| Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Quick Charge | Quick Charge 3.0 |
| Retail Packaging | Paper Box |
| User Manual (Language) | Multi-language |
| Gross Weight | 0.195kg |
| Volume Weight | 0.136kg |
| Package Length | 13.700cm |
| Package Width | 9.200cm |
| Package Height | 4.800cm |
| One Package Weight | 0.174kg |




