|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | White |
| Type: | Wireless Earphone |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Package included:
| Color | White |
| Other Colors | Black |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.121kg |
| Volume Weight | 0.074kg |
| Package Length | 10.000cm |
| Package Width | 10.000cm |
| Package Height | 3.700cm |








