|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Compatible Brand: | Xiao Mi |
| Function: | Ar Anti Glare / Radiation, Def Protective Film, Mirror Film |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Made of chemically processed real glass
Silk printing process makes the film more beautiful
99.99% HD clarity, and maintains the original touch experience
Secure anti-explosion function, not easy to break into pieces
Oleophobic coating to prevent contaminants
Full-screen complete covering design for maximum scratch protection
Bubble-free full glue adhesives for easy installation
Compatible with:
Package included:
| Gross Weight | 0.067kg |
|---|---|
| Volume Weight | 0.039kg |
| Package Length | 18.500cm |
| Package Width | 9.500cm |
| Package Height | 1.000cm |
| One Package Weight | 0.060kg |





