| Customization: | Available |
|---|---|
| Display: | None |
| Usage: | 3D Virtual Reality |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specifications:
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Gross Weight | 0.386kg |
| Volume Weight | 0.707kg |
| Package Length | 19.200cm |
| Package Width | 14.300cm |
| Package Height | 11.500cm |






