|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Simplicity |
| Color: | Black |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Compatible with:
iPhone 7 (PRODUCT)RED™ Special Edition
Package included:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.054kg |
| Volume Weight | 0.041kg |
| Package Length | 15.500cm |
| Package Width | 7.800cm |
| Package Height | 1.500cm |
| One Package Weight | 0.048kg |
| With Retail Packaging | No |






