| Customization: | Available |
|---|---|
| Display: | None |
| Usage: | Battery Charging Dock |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
|
Specifications
|
|
|---|---|
| Brand | BOBOVR |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.576kg |
| Volume Weight | 0.530kg |
| Package Length | 22.550cm |
| Package Width | 16.100cm |
| Package Height | 7.300cm |
| Product packaging | Colored Box |





