|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Game Controller Vibration Function: | No |
| Game Controller Control Mode: | No |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Color | Black |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.086kg |
| Volume Weight | 0.102kg |
| Package Length | 17.000cm |
| Package Width | 10.000cm |
| Package Height | 3.000cm |
| Product packaging | Simple PP Bag |




